Jak wyleczyć swoje rany?

 

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego życia, często czujesz w swoim życiu odrzucenie, upokorzenie, zdradę lub niesprawiedliwość. To znaczy, że jesteś blisko swoich ran. Jeśli masz poczucie, że wciąż napotykasz na swojej drodze przeszkody, trudne relacje, straty finansowe, wciąż czegoś Ci brakuje: Miłości, wsparcia, związku, pieniędzy- posłuchaj, gdzie jest źródło. I co możesz zrobić, by w końcu odzyskać siebie, swoje życie i swoją drogę.

W I video dowiesz się skąd te rany, dlaczego warto tym się zająć oraz dowiesz się więcej o ranie odrzucenia. Rana odrzucenia może kierować Twoim życiem, możesz uciekać od związków, możesz sabotować swoje cele. Osoby, które mają głęboką ranę odrzucenia będą odrzucać wszystko co materialne. Jakaś część ciebie będzie chciała to wszystko mieć, a ta większa(podświadoma 96%- automatyczne reakcje) będzie robić wszystko, byś mogła uciec, by nic Cię nie wiązało( związek, materia)

II video to ćwiczenie, technika uwalniania emocji- rany odrzucenia. Nie myśl, nie analizuj, wystarczy, że posłuchasz i wewnętrznie podejmiesz decyzję, by puścić wszystkie emocje związane z odrzuceniem. Możesz do tego ćwiczenia wrócić za jakiś czas, może Ci się pokazać inny obraz i większe odczucie ulgi i wolności.

III video to ćwiczenie, odzyskanie swojego niemowlęcia. Rana odrzucenia kształtuje się do 1 roku życia. Jesteś już dorosła i to ty jesteś teraz odpowiedzialna za „przytulanie” siebie, zadbanie. Zacznij od tej wizualizacji. Ona ma moc. Spróbuj.

Jeśli będziesz gotowa, możesz pójść dalej i przejść przez wszystkie rany, by czuć spełnienie, by widzieć dostatek, pełnię tu gdzie jesteś z tym co masz. Poprzez ten cały proces sama będziesz wypełniać „braki” w Tobie.

Tak się cieszę, że kolejna osoba to robi.

Zapraszam, na podróż w głąb siebie…

Link do wszystkich ran: