Pobierz pierwszy rozdział książki o emocjach

Zapraszam Cię do spotkania ze sobą, podczas czytania książki przechodzisz od razu przez 7 kroków( to jest forma warsztatu) po to żebyś:

  1. Zrozumiał siebie i swoje reakcje
  2. Poczuł więcej energii i spokój
  3. Czuł większe zadowolenie z życia

Poznaj swoje emocje, by:

  • Nie tracić już tyle energii na tłumienie ich
  • Zobaczyć jakie masz niekorzystne myśli, by je zmienić
  • Odkryć swoje niezaspokojone potrzeby, często zaniedbane latami
  • Ruszyć do działania i zaspokoić te potrzeby, ale zaczynając od siebie- z poziomu dorosłego.
  • Poczuć swoją wartość niezależnie od tego co robisz i co posiadasz

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Poczytaj, co możesz z tym zrobić?  Ty masz już  coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 10 lat łączę pracę-pasję z rodziną.

Jestem introwertyczką i miałam bardzo duże trudności pracować z wieloma ludźmi na sali szkoleniowej. Dotyczyło to mojego lęku przed oceną(odrzuceniem), jak widzisz każdy przechodzi przez tę ranę. Dzisiaj kocham być na sali, prowadzę sesje on line na żywo podczas kursów.  Co prawda nie wrzucam mnóstwa zdjęć na instagram, nie jestem znana na świecie, nie wyskakuje z lodówki i nie jest mnie pełno wszędzie. Ale doskonale radzę sobie biznesowo i w relacjach, jestem szczera ze sobą, nie udaje kogoś, kim nie jestem. Lęk w żaden sposób mnie nie powstrzymuje, by realizować swoje cele i potrzebę spełniania się zawodowo i rodzinnie.