Masz Już Dość Zmagania Się Z Emocjami?
Odzyskaj Spokój i Harmonię w Życiu!

Poznaj skuteczne metody zarządzania emocjami

Masz Już Dość Zmagania Się
Z Emocjami?

Odzyskaj Spokój i Harmonię w Życiu

Start Studium Emocji on-line III edycja

Poznaj skuteczne metody zarządzania emocjami

Przez 4 dni poznasz skuteczne metody zarządzania emocjami. Zapisz się i odbierz dzień pierwszy i I metodę zarządzania emocjami.

 

zarezerwuj ilosc miejsc ograniczona obrazek

Naucz się uwalniać…

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz! Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Dowiedz się, jakie zablokowane emocje, jakie podświadome kody powodują w Twoim życiu zamęt. Naucz się uwalniać się od nich i na codzień zmieniać swój poziom energii. To nie jest wcale takie trudne. 

Studium Emocji będzie do tego wyjątkowym wsparciem, gdzie nauczysz się „spotykać” ze sobą systematycznie, by zmiany mogły się w Tobie ugruntować. Do tego jest potrzebna praktyka i czas. To właśnie da Ci ten proces. 

 

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę pracę-pasję z rodziną.

Moją specjalizacją są emocje, ponieważ to one decydują co robisz w ciągu dnia, jak się czujesz, ile zarabiasz, jaki masz związek.

Decydują o każdym obszarze życia, być może chcesz odnieść sukces, jednak decydujesz o tym tylko w 4% takie są badania.

96 % to twoje przekonania na twój temat, świata, pieniędzy a wraz z nimi stłumione emocje.

Statystyki są takie, że 80% ludzi nie odniesie sukcesu, gdyż patrzą tylko na to co widać, skupiają się na tym co na zewnątrz i próbują na siłę zmienić efekty. Pokażę Ci, że można świadomie tworzyć swoje życie i wcale nie jest to takie trudne.

z pozdrowieniami Anna Kromska