Poznaj emocje, które każdego dnia nieświadomie blokują Twoje relacje ze sobą i innymi?

 Dowiesz się co możesz z tym zrobić.

Twoje przekonania, myśli prowadzą do emocji, a emocje do działań. Na siłę działań nie zmienisz, póki nie zajmiesz się emocjami i przekonaniami. To nie jest wcale trudne zrozumieć to i zacząć stosować. Staje się to ciekawą przygodą, zwłaszcza jak masz odpowiednie narzędzia do tego.

Pewnie chcesz być zdrowy, mieć harmonijny związek, zarabiać dużo pieniędzy, odnosić sukcesy. Dlaczego tak nie jest? 96% twojego czasu działa twoja podświadomość(autopilot), świadomie decydujesz tylko o tym w 4%. Mało prawda? A co się kryje w Twoim umyśle podświadomym? Będziemy to odkrywać.

 • Zapraszam na bezpłatne warsztaty on line na żywo:

  Jakie emocje blokują Twoje relacje?

  Poznaj skuteczne metody zarządzania emocjami

  I część 20.02(wtorek)godz: 20:00 

  II część 21.02(środa) godz: 12:00

  III część 05.03(wtorek) godz: 20:00

  IV część 06.03(środa) godz: 12:00

   

  • Dlaczego masz przeszkody w życiu?
  • Jaki wpływ mają zablokowane emocje na Twoje relacje?
  • Jakie przekonania, myśli „wyuczyłeś się”?
  • Co możesz z tym zrobić?
  • Poznaj innowacyjne metody uwalniania emocji z ciała.
  • Doświadcz uwalniania podczas naszego spotkania
  • Poznaj szczegóły 2 dniowego szkolenia stacjonarnego- jedynego w roku 9-10.03 Poznań- Swarzędz.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Stosuję technikę Uwalniania Emocji Hawkinsa, Kod Emocji, wizualizacje terapeutyczne, moją autorską metodę zarządzania emocjami w 7 krokach. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

 

Copyright 2019 Anna Kromska – Równowaga Życia