Poznaj emocje, podświadome kody, które każdego dnia nieświadomie blokują Twoje ciało

 Dowiesz się co możesz z tym zrobić.

Ile razy byłaś na diecie? Ile razy zaczęłaś intensywnie ćwiczyć, brać suplementy, zdrowo się odżywiać? Ile razy chciałaś zadbać o swoje zdrowie inaczej niż branie tabletek?

Czy nie jest tak, że większość ludzi mówi o tym, że największą dla niego wartością jest ZDROWIE. Najczęściej niestety zajmujemy się swoim ciałem, jak już ma konkretne dolegliwości. Na początku ciało wysyła subtelne wiadomości, ale my nie słuchamy. Wiadomości są coraz bardziej wyraźne. I dopiero wtedy zaczynamy się nim interesować.

Bardzo często zajmujemy się tylko swoim ciałem, a to za mało. Dlaczego? Umysł wpływa na ciało, a ciało na umysł, nie da się tego oddzielić, więc by mieć efekty trzeba zająć się umysłem, emocjami i ciałem.

 

Twoje przekonania i myśli prowadzą do emocji, a emocje do działań. Na siłę działań nie zmienisz, póki nie zajmiesz się emocjami i przekonaniami. To nie jest wcale trudne zrozumieć to i zacząć stosować. Staje się to ciekawą przygodą, zwłaszcza jak masz odpowiednie narzędzia do tego.

Pewnie chcesz być zdrowy, mieć witalne i piękne ciało? Dlaczego tak nie jest? 96% twojego czasu działa twoja podświadomość(autopilot), świadomie decydujesz tylko o tym w 4%. Mało prawda? A co się kryje w Twoim umyśle podświadomym? Twoje ciało- to Twoja podświadomość.

Będziemy odkrywać, co tam się znajduje. Gotowa? 

Zapraszam na cykl bezpłatnych warsztatów on line na żywo:

Jak dojść do równoWagi ciała i umysłu?

  1. Warsztat: Wpływ emocji na Twoje ciało. Sprawdź, czy zajadasz emocje? kod ciała 18.04 godz. 20:00
  2. Warsztat: Wygląd Twojego ciała- pokazuje Twoje wewnętrzne rany 19.04 godz. 12:00
  3. Warsztat: Psychologia odchudzania. Jak Twoja podświadomość wpływa na Twoje zdrowie i wygląd? 20.04 godz. 20:00

Nazywam się Anna Kromska, jestem psychologiem, psychoterapeutą, Trenerem Uwalniania Emocji, Trenerem Points of You, praktykiem metody Brain Gym.

Moją specjalnością są emocje, gdyż umiejętność zarządzania nimi wpływa na każdy obszar życia. Emocje decydują o naszym samopoczuciu, o tym co robimy na codzień. Moją intencją jest poprawa jakości życia, aby to zrobić, trzeba podnieść swój poziom energii. Jak? Zająć się emocjami.

Copyright 2019 Anna Kromska – Równowaga Życia