Jak wychodzić z bezsilności i żalu?

Zapraszam Cię na bezpłatny warsztat
o emocjach bezsilności i żalu:

Wstęp do Studium Emocji: 

  1. Warsztat: 07.11(wtorek) godz. 20:00 Jak wychodzić z żalu i bezsilności?
  2. Warsztat 8.11 (środa) godz. 12:00 ciąg dalszy- szukanie i uwalnianie programów umysłu wraz z zablokowanymi emocjami, które wywołują stany depresyjne i bezsilność.
zarezerwuj ilosc miejsc ograniczona obrazek

Czy dotykają Cię trudne stany pozbawione energii? Stan, który można nazwać bezsilnością, poczuciem żalu niemocy?

Zapraszam na bezpłatny warsztat w ramach Studium Emocji.

W listopadzie zajmiemy się właśnie bezsilnością i żalem, czyli wychodzeniem z tych trudnych stanów pozbawionych energii.

O czym będziemy mówić podczas warsztatu:

  • Skąd wzięła się bezsilność?
  • Jaki masz styl wyjaśniania pesymistyczny czy optymistyczny?
  • Jak wychodzić z wyuczonej bezradności?
  • Czym jest żal i smutek? 
  • Gdzie jest ich źródło?

Masz już dosyć zmagania się?

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Co możesz z tym zrobić? Ty masz już coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

z pozdrowieniami Anna Kromska