Odkryj w sobie odwagę, akceptację, radość

Zapraszam Cię na bezpłatny warsztat o wyższych poziomach świadomości

Wstęp do Studium Emocji: 

  1. Warsztat: 07.02(wtorek) godz. 20:00 Odkryj w sobie odwagę, akceptację i radość.
  2. Warsztat: 08.02( środa) godz. 12:00 w ramach naszej co tygodniowej przerwy na uwalnianie będziemy dalej zgłębiać temat wyższych poziomów świadomości.

Zapraszam na bezpłatny warsztat on-line w ramach Studium Emocji.

W lutym zajmiemy się wyższymi poziomami świadomości:

O czym będziemy mówić podczas warsztatu:

  • jak przejść z niższego umysłu do wyższego?
  • omówię poziom świadomości: odwagi, optymizmu, neutralności, akceptacji
  • Część praktyczna- wizualizacja terapeutyczna- odkrycie w sobie tych uczuć

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Co możesz z tym zrobić?  Ty masz już  coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Lęk może zablokować Twoje działanie, pozbawić Cię radości życia. Nie można bagatelizować nawet zamartwiania się, gdyż to jest przewlekły lęk, który może prowadzić do stanów depresyjnych lub ataków paniki, paranoi. Pierwszy krok to zrozumienie lęku, czyli przyglądanie się mu, wtedy już zaczyna się wytracać.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 10 lat łączę pracę-pasję z rodziną.

Jestem introwertyczką i miałam bardzo duże trudności pracować z wieloma ludźmi na sali szkoleniowej. Dotyczyło to mojego lęku przed oceną(odrzuceniem), jak widzisz każdy przechodzi przez tę ranę. Dzisiaj kocham być na sali, prowadzę również wiele warsztatów on line na żywo. Ponoć robię to dobrze, sam się przekonaj.  Co prawda nie wrzucam mnóstwa zdjęć na instagram, nie jestem znana na świecie(jeszcze:-), ale doskonale radzę sobie biznesowo i w relacjach, jestem szczera ze sobą, nie udaje kogoś, kim nie jestem. Lęk w żaden sposób mnie nie powstrzymuje, by realizować swoje cele i potrzebę spełniania się zawodowo i rodzinnie. Rozwój może przebiegać lekko i przyjemnie, nie musisz wchodzić w cierpienie. Uwolnisz to co Ci zalega latami i ruszysz dalej…Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci przez jakiś czas w tej podróży do siebie…