Jak odkryć w sobie odwagę, akceptację, radość!

Plan Warsztatów:

  1. Warsztat: 06.02 (wtorek) godz. 20:00
    Odkryj w sobie odwagę, akceptację i radość.
  2. Warsztat: 07.02 (środa) godz. 12:00
    W ramach naszej co tygodniowej przerwy na uwalnianie będziemy dalej zgłębiać temat wyższych poziomów świadomości.
zarezerwuj ilosc miejsc ograniczona obrazek

Bezpłatny warsztat on-line
w ramach Studium Emocji

W lutym zajmiemy się wyższymi poziomami świadomości.
O czym będziemy mówić podczas warsztatu:

  • jak przejść z niższego umysłu do wyższego?
  • omówię poziom świadomości: odwagi, optymizmu, neutralności, akceptacji
  • Część praktyczna- wizualizacja terapeutyczna- odkrycie w sobie tych uczuć

Czy potrafisz cieszyć się życiem?

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Co możesz z tym zrobić?  Ty masz już  coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Czy potrafisz cieszyć się życiem? Masz odwagę, by pomimo lęku iść do przodu? Czy akceptujesz życie takie jakie jest czy wciąż walczysz? ODWAGA, AKCEPTACJA, RADOŚĆ to są nasze naturalne stany, jednak umysł nauczył się czegoś innego. Zapraszam Cię, by doświadczyć tych uczuć, to naprawdę jest proste.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Stosuję technikę Uwalniania Emocji Hawkinsa, Kod Emocji, wizualizacje terapeutyczne, moją autorską metodę zarządzania emocjami w 7 krokach. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

z pozdrowieniami Anna Kromska