Jak radzić sobie z lękiem?
Jak wyjść z braku?

Plan bezpłatnych warsztatów o emocjach
lęku i poczucia braku:

Wstęp do Studium Emocji: 

 1. Warsztat: 05.12 (wtorek) godz. 20:00
  Jak radzić sobie z lękiem? 
 2. Warsztat: 6.12 (środa) godz. 12:00
  W ramach naszej przerwy na uwalnianie będziemy dalej zgłębiać i uwalniać lęk
 3. Warsztat 7.12 (czwartek) godz. 20:00
  Jak wyjść z braku? Wizualizacja terapeutyczna
zarezerwuj ilosc miejsc ograniczona obrazek

Czy czujesz lęk i poczucie braku? Czujesz, że wtedy zamiast coś zrobić, działać to Ty spinasz się, kurczysz i wręcz przeciwnie – nie robisz nic. A wtedy jest jeszcze gorzej!

Zapraszam w GRUDNIU na bezpłatne warsztaty w ramach Studium Emocji.

O czym będziemy mówić podczas warsztatu:

 • Skąd wziął się lęk?
 • Co najczęściej z nim robisz i jakie ma konsekwencje?
 • Jak zacząć radzić sobie z lękiem?
 • Czym jest poczucie braku? 
 • Co się dzieje w Twoim życiu, jeśli utrzymujesz poczucie braku w Twoim umyśle?
 • Część praktyczna- wizualizacja terapeutyczna

Czy wiesz co może stać za tym, że Twoje działania są nieskuteczne? Właśnie -> tłumiony lęk i program braku! Możesz z tego WYJŚĆ! Pokażę Tobie na WARSZTATACH JAK!

Masz już dosyć zmagania się?

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Co możesz z tym zrobić?  Ty masz już  coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Lęk może zablokować Twoje działanie, pozbawić Cię radości życia. Nie można bagatelizować nawet zamartwiania się, gdyż to jest przewlekły lęk, który może prowadzić do stanów depresyjnych lub ataków paniki, paranoi. Pierwszy krok to zrozumienie lęku, czyli przyglądanie się mu, wtedy już zaczyna się wytracać.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

z pozdrowieniami Anna Kromska