Sztuka Codzienności: Kształtowanie Korzystnych Nawyków i Spokoju Umysłu!

Plan Warsztatów:

  1. Warsztat: 25.06 (wtorek) godz. 20:00
    Jak nawyki budują Twoją codzienność
  2. Warsztat: 27.06 (czwartek) godz. 20:00
    Budowanie tożsamości klucz do korzystnych nawyków i szczęśliwego życia

Zapisz te daty w kalendarzu!

zarezerwuj ilosc miejsc ograniczona obrazek

Bezpłatne webinary on-line
Innowacyjny projekt rozwojowy:

Sztuka tworzenia życia codziennie

Długo wyczekiwany projekt, który chcę rozpocząć bezpłatnymi webinarami na temat nawyków, od czego zależy to, że czujemy się nieszczęśliwi i niespełnieni i jak to zmienić:

  • jak kształtują się nawyki i jak je zmieniać
  • od czego to zależy, że niektórzy mają tak niekorzystne dla siebie nawyki
  • Pokażę Ci, że można w 15 minut dziennie budować siebie i swoje życie
  • Część praktyczna

Czy marzysz o tym, aby codziennie budzić się z uczuciem spokoju, kontroli nad umysłem i spełnienia?

Emocje są w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływają na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Co możesz z tym zrobić?  Ty masz już  coraz większą świadomość i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Czy chciałbyś nauczyć się zarządzać swoimi emocjami, budować korzystne nawyki i osiągać systematyczność i samodyscyplinę?

Jeśli tak, zapisz sobie daty tych webinarów, po zapisie dostaniesz maila, gdzie się spotykamy. 

To jest wyjątkowy, jedyny taki projekt na naszym rynku. 

Sprawdź, na czym będzie polegał.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Stosuję technikę Uwalniania Emocji Hawkinsa, Kod Emocji, wizualizacje terapeutyczne, moją autorską metodę zarządzania emocjami w 7 krokach, kinezjologię, analizę transakcyjną i wiele innych. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

Pracuję już wiele lat z ludźmi i wiem co najbardziej powoduje, że nie mają efektów- brak systematyczności i samodyscypliny, czyli nie tworzą swojego życia codziennie.

W tym nowym projekcie pokażę Ci jak to można robić.

z pozdrowieniami Anna Kromska