Jak poradzić sobie ze wstydem i poczuciem winy,
by nie sabotował Twojego życia?

Zapraszam Cię na bezpłatny cykl webinarowy on line na temat emocji wstydu i poczucia winy – czyli jak wygląda Twoje poczucie własnej wartości.

Cykl webinarowy podzielony będzie na III części:

I webinar- 11.04 godz. 20:00

II webinar- 16.04 godz. 20:00

III webinar- 18.04 godz. 20:00

 1. Czym jest wstyd i poczucie winy?
 2. Jak wychodzić z tych trudnych emocji?
 3. Uwalnianie pamięci bycia odrzuconym
 • W końcu zacząć akceptować siebie
 • Budować harmonijne relacje ze sobą i innymi
 • Realizować swoje cele i czuć większe spełnienie

Jeśli nie jesteś pewna/y czy te emocje Ciebie dotyczą, wystarczy popatrzeć na swoje życie: co myślisz o sobie, jakie budujesz relacje, czy realizujesz swoje cele. Te emocje najbardziej sabotują wszystko co robisz.

Zapraszam na webinary, żeby zobaczyć jakie programy i emocje sabotują Twoje życie.

Poznaj i uwolnij się od wstydu
i poczucia winy, by:

 • Wyjść z negatywnego postrzegania siebie
 • Zaakceptować siebie takim jakim się jest
 • Wyjść ze schematu bycia ofiarą
 • Przyjąć odpowiedzialność za siebie, a nie poczucie winy
 • Poczuć swoją wartość niezależnie od tego co robisz i co posiadasz
zarezerwuj
zarezerwuj

Podnieś poczucie własnej wartości…

Dzieciństwo istnieje w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływa na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu?

Posłuchaj, co możesz z tym zrobić? Działanie to stan dorosłego, użalanie to stan dziecka – wybór należy do Ciebie. Poczucie własnej wartości powstaje w dzieciństwie. Zostaje nam zaszczepione w procesie wychowania.

Rodzice, nauczyciele kształtowali Cię poprzez słowa, zachowania, doświadczenia. Zwykle nie zdawali sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. Inaczej nie potrafili, bo nie mieli tej świadomości, za to Ty masz ją coraz większą i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 15 lat łączę akademickie metody pracy z metodami niekonwencjonalnymi, ale bardzo skutecznymi.

Nie działam w jednym nurcie, metody pracy  są połączone, by osiągać rezultaty szybciej. Jeśli masz otwarty umysł na innowacyjne metody, zapraszam Cię. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie przez jakiś czas…

Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.

z pozdrowieniami Anna Kromska