Wstyd i poczucie winy- sprawdź jak wpływa na Twoje życie

Zapraszam Cię na cykl bezpłatnych webinarów na temat emocji wstydu i poczucia winy- czyli jak wyglada Twoje poczucie własnej wartości.

 1. Czym jest wstyd i poczucie winy?
 2. Jak wychodzić z tych trudnych emocji?
 3. Uwalnianie pamięci bycia odrzuconym

Dlaczego?

 • W końcu zaakceptować siebie
 • Budować harmonijne relacje ze sobą i innymi
 • Realizować swoje cele i czuć większe spełnienie

Po zapisie dostaniesz maila z linkiem do grupy, gdzie odbędą się spotkania on line oraz harmonogram.

Poznaj i uwolnij się od wstydu i poczucia winy, by:

 • Wyjść z negatywnego postrzegania siebie
 • Zaakceptować siebie takim jakim się jest
 • Wyjść ze schematu bycia ofiarą
 • Przyjąć odpowiedzialność za siebie, a nie poczucie winy
 • Poczuć swoją wartość niezależnie od tego co robisz i co posiadasz

Dzieciństwo istnieje w Tobie czy to Ci się podoba czy nie. Wpływa na to jak się czujesz, co robisz, jakie masz relacje, zdrowie, ile zarabiasz? Masz już dosyć zmagania się, zadawania sobie pytań: Dlaczego? Znowu? Posłuchaj, co możesz z tym zrobić? Działanie to stan dorosłego, użalanie to stan dziecka- wybór należy do Ciebie. Poczucie własnej wartości powstaje w dzieciństwie. Zostaje nam zaszczepione w procesie wychowania. Rodzice, nauczyciele kształtowali Cię poprzez słowa, zachowania, doświadczenia. Zwykle nie zdawali sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. Inaczej nie potrafili, bo nie mieli tej świadomości, za to Ty masz ją coraz większą i to już od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim wyjątkowym darem jakim jest ŻYCIE.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutą i od 10 lat łączę pracę-pasję z rodziną.

Jestem introwertyczką i miałam bardzo duże trudności pracować z wieloma ludźmi na sali szkoleniowej. Dotyczyło to mojego lęku przed oceną(odrzuceniem), jak widzisz każdy przechodzi przez tę ranę. Dzisiaj kocham być na sali, prowadzę sesje on line na żywo podczas kursów. Uwolniłam dużo poczucia wstydu ze swojego ciała, ale opłacało się. Moją specjalnością są emocje, bo one nieświadomie sprawiają, że jesteś w tym miejscu, w którym jesteś. Decydują o tym co robisz, jak wyglądasz, a nawet ile zarabiasz. To co dzieje się na zewnątrz to tylko bodziec, a nie przyczyna twoich uczuć. I to jest dobra wiadomość, bo możesz się tym zająć.